Treść artykułu

RODZINNE ZWIEDZANIE CP NBP już od soboty 30 września!

28 Wrzesień 2017

Brak tytułu

Brak krótkiego opisu

Przygoda, atrakcje, wspólne rozwiazywanie zadań i odkrywanie kodu do sejfu z nagrodami oraz świetna zabawa dla dzieci i dorosłych!

Od soboty 30 września 2017 r. Centrum Pieniądza NBP zaprasza rodziny z dziećmi do zwiedzania ekspozycji z wykorzystaniem interaktywnych map.Mają one formę tabliczek
z wyrysowana trasą zwiedzania, która prowadzi przez wybrane sale CP NBP. Po drodze skorzystać można z licznych atrakcji, zagrać w multimedialną grę, porozmawiać z wirtualnym bankierem. No i oczywiście spróbować podnieść prawdziwą sztabę złota! Przygotowane zostały dwie trasy: trasę Skarby Centrum Pieniądza NBP proponujemy rodzinom z dziećmi w wieku 6 – 8 lat. Trasę Wiem! Młodzi eksperci w Centrum Pieniądza NBP proponujemy rodzinom z dziećmi w wieku 8 – 11 lat.

Mapy dostępne są bezpłatnie w dniach i godzinach otwarcia Centrum Pieniądza NBP. Wszelkich informacji o zasadach korzystania z map udzielają dyżurni animatorzy.

Zasady wypożyczania i korzystania z interaktywnych map dla indywidualnych gości z dziećmi, zwiedzających Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka.