Treść artykułu

Centrum Pieniądza NBP zaprasza na Lato w Mieście 2023

02 Czerwiec 2023

Brak tytułu

Brak krótkiego opisu

Centrum Pieniądza NBP zaprasza zorganizowane grupy uczniów z klas 1–4 szkół podstawowych na bezpłatne zajęcia pt. Skarby Centrum Pieniądza NBP przygotowane specjalnie dla placówek uczestniczących w warszawskiej akcji Lato w Mieście 2023.

Centrum Pieniądza NBP jest pełne niezwykłych i cennych eksponatów. Podczas zajęć uczestnicy poczują się jak prawdziwi odkrywcy, kiedy wyposażeni w tajemniczą mapę będą szukali ukrytych tu skarbów. Przy okazji zwiedzą pomieszczenie służące do przechowywania złota oraz dowiedzą się, w jakich innych miejscach/przedmiotach można ukryć kosztowności. Będą też mieli okazję zastanowić się nad tym, dlaczego dla jednych ludzi pewne rzeczy są bezcenne i wyjątkowe, podczas gdy inni uważają je za bezwartościowe. Na zakończenie dzieci własnoręcznie ozdobią „skrzynie” na swoje wakacyjne skarby.

Czas trwania zajęć: ok. 70 minut. Czas pobytu w Centrum Pieniądza NBP: ok. 90 minut. 

Informacje organizacyjne:

Zajęcia dla grup do 25 osób będą prowadzone od 4 lipca do 31 sierpnia 2023 r. od wtorku do piątku o godz.: 10.15, 11.15, 12.15, 13.15.

Rezerwacji będzie można dokonywać wyłącznie online poprzez formularz dostępny na stronie www.cpnbp.pl od 23.06.2023 r. od godz. 10.00.

W celu dokonania poprawnej rezerwacji wizyty w formularzu online należy wybrać: Wydarzenia specjalne, następnie temat zajęć oraz uzupełnić kolejne pola w formularzu.