Treść artykułu

Mikołajki w Centrum Pieniądza NBP

30 Listopad 2018

Brak tytułu

Brak krótkiego opisu

Jeśli kochacie świąteczny klimat, w sobotę 8 grudnia przyjdźcie do Centrum Pieniądza NBP i świątecznego namiotu na dziedzińcu Narodowego Banku Polskiego przy ulicy Świętokrzyskiej 11/21, gdzie na bank będą działy się cuda! Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla dzieci, m.in. gry, teatr pantomimy i świąteczne smakołyki.

Już w najbliższą sobotę 8 grudnia, w godzinach od 12.00 do 18.00, główny dziedziniec Centrali NBP oraz Centrum Pieniądza NBP zmienią się w wielki plac zabaw. Będzie wesoło, smacznie, kolorowo i bardzo rodzinnie. Specjalnie dla Was, Waszych rodzin i przyjaciół przygotowaliśmy wiele atrakcji, od spotkania z Mikołajem zaczynając…

Na terenie Centrum Pieniądza NBP zagracie w grę edukacyjną, zatytułowaną „Znajdź Mikołaja”.

Na dziedzińcu NBP wystąpią wspaniałe gwiazdy – Georgina Tarasiuk i Mateusz Krautwurst, a z wyjątkowym przedstawieniem pt. „Opowieść Wigilijna” przyjedzie teatr pantomimy „MIMO”.

Zabawy i konkursy na scenie poprowadzi para znakomitych animatorów dziecięcych. Wśród zabaw będzie lepienie bałwana, śnieżna bitwa i zdobienie pierników.

Świąteczne smaki zapewni specjalnie przygotowany zimowy bar. Znajdzie się̨ tutaj rozgrzewająca herbata z imbirem, cytrusami i goździkiem, kawa z syropem piernikowym ze specjalną, zimową posypką, a także – kochana przez dzieci – gorąca czekolada.

Dzięki fotościance każdy będzie mógł puścić wodze fantazji i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Będzie przygotowany także kącik kreatywnych warsztatów i malowania buzi. Na miłośników zagadek będzie czekać nasz bankowy escape room, czyli tajemniczy pokój zagadek.

Podczas gier i zabaw nad bezpieczeństwem wszystkich gości czuwać będzie wyszkolona obsługa.

Zapraszamy. Przyprowadźcie koniecznie przyjaciół i znajomych. Wstęp jest bezpłatny!

Plakat "Bajkowe Mikołajki w Centrum Pieniądza NBP" (PDF 5,4 MB)