Treść artykułu

Super Mikołajki w Centrum Pieniądza NBP

07 Grudzień 2017

Brak tytułu

Brak krótkiego opisu

Jeśli kochacie świąteczny klimat, w sobotę 9 grudnia przyjdźcie do Centrum Pieniądza NBP i magicznego namiotu na dziedzińcu Narodowego Banku Polskiego przy ulicy Świętokrzyskiej 11/21, gdzie na bank będą działy się cuda!

Spodziewajcie się wyjątkowych atrakcji, wspaniałych prezentów i niezapomnianych spotkań z gwiazdami:  Anią Karwan, Magdą Steczkowską i Marceliną Zawadzką.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do 18.00. Część atrakcji przygotowano w Centrum Pieniądza NBP, a część na dziedzińcu głównym, gdzie powstanie bajkowa kraina, pojawi się św. Mikołaj, będą koncerty świąteczne – zaśpiewa Ania Karwan i Magda Steczkowska – a animatorzy będą prowadzili konkursy, gry i zabawy.

W Centrum Pieniądza NBP zaplanowano m.in. zwiedzanie ekspozycji, konkursy oraz malowanie buziek w świąteczne akcenty.

Na dziedzińcu bankowym zostanie ustawiony ogrzewany namiot sferyczny, w którym m.in. będą odbywały się konkursy z nagrodami, karaoke i warsztaty przygotowywania ozdób świątecznych. Powstanie także strefa Mikołaja, z którym będzie można się fotografować. Natomiast w zimowym barze goście otrzymają ciepłe napoje oraz słodycze – jabłka w czekoladzie, pierniczki i złote monetki. Słodycze będą rozdawały także obecne niemal w każdym miejscu Śnieżynki.

Program:

  • 12.00–18.00 konkursy, zabawy dla dzieci, zwiedzanie Centrum Pieniądza NBP, świąteczna kraina – moc niespodzianek!
  • 13.00 koncert Ani Karwan
  • od 14.00 spotkania z Marceliną Zawadzką
  • 16.20 koncert Magdy Steczkowskiej

Wstęp bezpłatny!

Odkryjcie Centrum Pieniądza NBP! Tu nauka i zabawa są najlepszymi przyjaciółmi!