Treść artykułu

Zmiana sposobu rezerwacji wizyt dla grup w Centrum Pieniądza NBP

01 Czerwiec 2021

Brak tytułu

Brak krótkiego opisu

Wprowadzamy nowy sposób rezerwacji wizyt w Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka dla grup zorganizowanych. Rezerwacja będzie odbywać się wyłącznie poprzez formularz online zamieszczony na stronie Centrum Pieniądza NBP.

W pierwszej kolejności z nowego sposobu rezerwacji będą mogły skorzystać grupy rodzinne. Od 8 czerwca (rezerwacja od 1 czerwca) rusza „Zwiedzanie rodzinne”. Pozostałe grupy zorganizowane będą mogły zarezerwować wizytę w Centrum Pieniądza NBP niebawem.

System rezerwowania wizyt online dotyczy tylko grup zorganizowanych. Wyeliminuje szereg niedogodności, które występowały przy dokonywaniu rezerwacji telefonicznej. Usprawni także organizację zajęć i warsztatów dla grup szkolnych. Wypełnienie formularza zajmie kilka minut.

Z nowym formularzem można zapoznać się na stronie https://rezerwacje.cpnbp.pl/.

W formularze należy wybrać rodzaj uczestnictwa (Grupa zorganizowana, Zajęcia dla szkół, Warsztaty dla szkół, Wydarzenie specjalne) i sposób zwiedzania, a ponadto określić wielkość grupy, wybrać termin wizyty i wpisać dane kontaktowe.

Po wysłaniu uzupełnionego formularza na adres e-mail, który nadawca podał w tymże formularzu, przyjdzie wiadomość zwrotna z linkiem, na który należy kliknąć w celu potwierdzenia rezerwacji. Trzy dni przed wizytą zgłaszający ponownie zostanie poproszony e-mailowo o potwierdzenie wizyty.

Rezerwacja wizyty online w trzech krokach:

SPRAWDŹZapoznaj się z ofertą dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Centrum Pieniądza NBP i regulaminem.
ZAREZERWUJWypełnij i wyślij formularz online dostępny na stronie https://rezerwacje.cpnbp.pl/
POTWIERDŹ

Potwierdź rezerwację 2 godz. od zgłoszenia, a następnie 3 dni przed wizytą*

* Uwaga: brak potwierdzenia spowoduje automatyczne anulowanie rezerwacji w ciągu 2 godzin.

Rezerwacje można dokonać na co najmniej tydzień przed planowaną wizytą.

Pytania i ewentualne problemy można zgłaszać telefonicznie pod numerem +48 22 185 25 25 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00.

Od 1 czerwca rezerwacja online dla grup zorganizowanych będzie jedynym sposobem rezerwowania wizyt, zajęć lub warsztatów. Przypominamy także, że wizyty indywidualne nie wymagają rezerwacji.

Od 4 maja br., z uwagi na stan pandemii, w ramach podejmowanych przez NBP działań prewencyjnych w Centrum Pieniądza NBP obowiązują nowe zasady zwiedzania.

Zapraszamy!

Zespół Centrum Pieniądza NBP